شرایط و ضوابط

قوانین خرید

 1. سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.
 2. در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و … و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار کارنو نباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده کارنو نخواهد بود.
 3.  ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه کارنو هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.
 4.  با توجه به سیاست مجموعه کارنو در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه کارنو می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودتنماید.
 5. عودت وجه به خریدار تنها با ارائه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.
 6. مهلت تست تمامی کالا های گروه تجهیزات شبکه فقط 24 ساعت می باشد.
 7. در صورت استفاده ناصحیح کاربر از دستگاه (آپدیت – تعمییرات سخت افزاری – استفاده از لوازم جانبی غیر اصل – لینک کردن دستگاه با دستگاه های غیر استاندارد) مهلت تست فاقد اعتبار می باشد .
 8. کالا های که پلمب می باشند فقط در صورت باز نشدن جعبه کالا قابل مرجوع می باشند و در صورت باز شدن توسط کاربر مسولیت آن به عهده کاربر و شرکت گارانتی کننده می باشد .

شرایط گارانتی

 1. محصولات کارنو دارای گارانتی 12 ماهه پارسیانا و یا گارانتی 18 ماهه بیستون (فرناد) می‌باشد. هر دو گارانتی دارای خدمات تعمیر و تعویض می‌باشد و پس از مدت تعیین شده فروشگاه کارنو هیچ تعهدی نسبت به دستگاه‌ها ندارد.
  درصورتیکه دستگاه با مشکل مواجه شد، ابتدا با کارشناسان فروش هماهنگ کرده و سپس نسبت به ارسال آن اقدام نمایید.
 2.  با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.
 3. کالاهایی که شامل قطعات جانبی مانند کابل های  رابط , آداپتور , باتری و وسایل مصرفی می باشد شامل گارانتی نمی باشند  .
 4. ارائه فاکتور خرید پرینت شده یا دیجیتال برای دریافت خدمات گارانتی الزامی می باشد .
 • توجه : پس از ارسال دستگاه توسط مشتری ما همه تلاش خود را میکنیم که در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه عیب یابی و مشکل آن رفع شود اما توجه داشته باشید که پروسه عیب یابی و تشخیص مشکل دستگاه زمان‌بر بوده و تا تایید نهایی ممکن است چندین روز تا چند هفته زمان سپری شود.

ابطال گارانتی

 • دقت کنید مشکلات RouterOS و سیستم عامل شامل گارانتی نمی باشد.
 • در صورت وجود هر یک از موارد زیر، تجهیزات شامل گارانتی نخواهد بود:
 1.  پاک شدن و یا مخدوش شدن شماره سریال باز شدن پلمپ تجهیزات یا تعمیر توسط افرادی غیر از مسئول فنی فروشگاه کارنو
 2.  استفاده ناصحیح از تجهیزات مشکلات ناشی از نوسانات برق، ضربه فیزیکی و بلایای طبیعی مثل صاعقه، آتش سوزی و امثالهم
 3.  سوختن مدار دستگاه به دلیل عدم استفاده نا صحیح (مانند روشن نمودن دستگاه وایرلس بدون آنتن،اسیب به سوکت سیم کارت در دستگاههای LTE یا زور و ضرب به پورت های LAN شامل گارانتی نمی باشد. قراردادن دستگاهها در گرمای زیاد (بالاتر از دمایی که شرکت در کاتالوگ خود گفته است)
 4.  هزینه انتقال و تحویل به بخش گارانتی بر عهده مشتری است.
 5.  کارنو تعهدی در رابطه با گارانتی قطعات جانبی نظیر آداپتور، کابل، آنتن، POE و … ندارد.
 6.  در صورت عدم تعمیر کالا و تشخیص مشکل توسط کارشناس فنی، دستگاه تعمیر می‌شود یا اصل کالا با نمونه مشابه تعویض خواهد شد.
 7.  مدت زمان گارانتی کالای تعویضی از زمان خرید محاسبه خواهد شد.
 8.  جهت انجام امور گارانتی و تعمیر میکروتیک لطفا فقط دستگاه معیوب را ارسال نمایید و از ارسال متعلقات (اداپتور ،POE و غیره) خودداری نمایید.
 9.  بابت هرروز تاخیر در تعمیر یا تعویض کالا نسبت به زمان معمول، به مدت زمان گارانتی دستگاه اضافه می شود.
 10. مخدوش نمودن سریال دستگاه 
 11. تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز
 12. صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف و غیر استاندارد یا حوادث غیر مترقبه و صدمات فیزیکی و عیوب فنی ایجاد شده در اثر ضربه ، آتش سوزی، ورود مایعات و سیالات به داخل دستگاه ،  نوسانات برق ، مواد شیمیایی و استفاده غلط ازدستگاه
 13. تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتورهای متفرقه ، آسیب دیدگی پورت های ورودیUSB و …  

شرایط و ضوابط استرداد وجه 

 1. عودت وجه به خریدار تنها با ارائه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.
 2. کاربر بعد از پرداخت  BACS یا کارت به کارت , واریزی فیش بانکی , شبا , یا انتقال به حساب های مجموعه موظف به ارسال رسید پرداختی به همراه عکس کارت ملی خود به پشتیبانی کارنو می باشد .
 3. اعتبار رزرو سبد خرید در حالت BACS یا کارت به کارت , واریزی فیش بانکی , شبا , یا انتقال به حساب های مجموعه فقط یک ساعت می باشد و بعد از آن سفارش به وضعیت کنسل شده تغییر خواهد کرد .