شرایط و ظوابط

قانون 1

  1.  با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.                                                                              
  2. سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.                  
  3. در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و ... و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار کارنو نباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده کارنو نخواهد بود.                                                                                                                             
  4.  ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه کارنو هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.                                       
  5.  با توجه به سیاست مجموعه کارنو در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه کارنو می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.                                                                                          
  6. عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.                                                               
  7. مهلت تست تمامی کالا های گروه تجهیزات شبکه فقط 24 ساعت می باشد.                                                                                                                                     
  8. در صورت استفاده ناصحیح کاربر از دستگاه (آپدیت - تعمییرات سخت افزاری - استفاده از لوازم جانبی غیر اصل - لینک کردن دستگاه با دستگاه های غیر استاندارد) مهلت تست فاقد اعتبار می باشد .