دانلود رایگان نرم افزار یونیفای کنترلر

دانلود رایگان نرم افزار یونیفای کنترلر

راه اندازی نرم افزار یونیفای کنترلر

قطعا با خرید تجهیزات یوبیکویتی تازه کار شما آغاز می‌شود! باید بدانید بهترین مکان نصب آنها کجاست؟ چگونه می‌توانیم آن را مدیریت و نصب کنیم؟ برای مدیریت اکسس پوینتهایی مثل u6 lite و  AC lr و غیره چگونه نصب و کنترل شوند؟ همه اینهاباUnifi controller، این کار در چند دقیقه انجام می‌شود. در صورت اتصال می توانید شبکه خود را از راه دور مدیریت کنید. با کارنو همراه باشید تا این نرم افزار را در اختیارتان قرار دهیم.

نرم افزار Unifi Controller را دانلود کنید.

در اینجا کارنو لینک دانلود اپلیکیشن یونیفای برای پلتفرمهای مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا راحت‌تر بتوانید یونیفای را نصب کنید.

دانلود یونیفای کنترلر برای اندروید

دانلود اپلیکیشن یونیفای برای آیفون/ios

دانلود یونیفای کنترلر برای آیفون

دانلود برنامه یونیفای کنترلر برای ویندوز

دانلود یونیفای کنترلر برای ویندوز

ما قصد داریم Unifi Controller را برای مدیریت نقاط دسترسی خود نصب کنیم.

 

کانفیگ یونیفای

Unifi Controller را نصب کنید. می‌توانید یک حساب Ubiquiti در account.ui.com ایجاد کنید. به این ترتیب می‌توانید کنترلر خود را از همه جا از طریق unifi.ui.com مدیریت کنید.

 

راه اندازی شبکه Unifi

Automatically optimize my network and auto backup را روشن می‌گذاریم. نسخه‌های پشتیبان روی کنترلر ذخیره می‌شوند و در صفحه تنظیمات قابل دانلود هستند.

در صفحه بعدی، پیکربندی دستگاه‎ها، نقاط دسترسی متصل را مشاهده خواهید کرد. دستگاه‌هایی را که می‌خواهید پیکربندی کنید انتخاب کنید.

 

آپدیت یونیفای کنترلر

زمانیکه وارد یونیفای کنترلر شدید و برنامه را اجرا کردید اولین کاری که باید انجام دهید این است که سیستم عامل را ارتقا دهید. ارتقاء حاوی آخرین رفع اشکال و ویژگی‌هایبرنامه‌هایشما است. به قسمت Devices رفته و در سمت راست روی Upgrade کلیک کنید. به این ترتیب آخرین آپدیت یونیفای را دریافت خواهید کرد.

نظرات بازدیدکنندگان