نمایشگاه بزرگ جیتکس

نمایشگاه بزرگ جیتکس

نمایشگاه بزرگ جیتکس

وارد دنیای دیجیتال بعدی شوید. دنیای دیجیتال غیرقابل تصوری در انتظار شماست!

دیجیتالی شدن فرصت های غیرقابل تصوری را در دنیایی که دائما در حال تحول است ایجاد می کند.جیتکس بزرگترین و برجسته ترین رویداد فناوری و استارت آپ جهان در 41 سال گذشته است.با شرکت بیش از 3500 غرفه‌دار از بیش از 140 کشور جهان، نوآوران در زمینه هوش مصنوعی، 5G، Cloud، امنیت سایبری، بلاک چین، فین‌تک و موارد دیگر را گرد هم می‌آورد.اهمیت جیتکس بر هیچکسی پوشیده نیست. به همین دلیل لازم است همه چیز را درباره این رویداد بزرگ کشف کنیم.پس با کارنو همراه باشید...

نمایشگاه جیتکس چیست؟

جیتکس مخفف نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج فارس است. این یک رویداد سالانه است که در مرکز تجارت جهانی دبی، امارات متحده عربی برگزار می شود.در این نمایشگاه پیشگامان فناوری جهانی، دستاوردهای خود را در مورد روندهای اصلی فناوری از هوش مصنوعی، محاسبات، رمزنگاری، محاسبات کوانتومی، نوآوری های استارتاپ و دنیای Metavers به اشتراک می گذارند.این  نمایشگاه‌ها  شامل رایانه‌ها، ربات‌ها، سوپراسپرت‌ها و جدیدترین گوشی‌های هوشمند است.اما این یک رویداد خرید نیست در عوض، این فرصتی است برای عموم افراد در تجارت فناوری که آینده‌نگرترین اختراعات جهان را ببینند و از آخرین روندها مطلع شوند.رهبران صنعت جهانی، مبتکران، علاقه مندان به فناوری، کارآفرینان، و سایر مخاطبان را از این حوزه گرد هم می آورد تا در اشتراک گذاری دانش و نمایشگاه گسترده محصولات فناوری شرکت کنند. این رویداد به هیچ زمینه خاصی مربوط نمی شود زیرا علاقه مندان به فناوری از هر پیشینه ای می توانند با راه اندازی غرفه های خود نوآوری های خود را به نمایش بگذارند.

تاریخچه جیتکس

این نمایشگاه سالانه، برای اولین بار با نام GITEX در سال 1981 راه اندازی شد.

انتشار ویندوز 7 مایکروسافت در سال 2009 مشارکت و بازدید را تا حد زیادی افزایش داد. بیش از 150 هزار شرکت کننده در رویداد راه اندازی شرکت کردند.

از آن زمان، GITEX به یک نمایشگاه فناوری در سطح جهانی تبدیل شد که مخاطبان را به نوآوری‌های فناوری نزدیک‌تر کرد. در مجموع، این رویداد شاهد حضور در بحث‌های مرتبط با صنعت، بحث‌ها، اشتراک‌گذاری دانش و ایدئولوژی‌های جدید و تجارت آخرین محصولات تکنولوژی است.

جیتکس 2022

تاریخ رویداد : - 10 تا 14 اکتبر 2022

حلم برگزاری: مرکز تجارت جهانی دبی، دبی امارات

 

GITEX Dubai 2022  یک نمایشگاه و کنفرانس پنج روزه است که از 10 تا 14 اکتبر 2022 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد. با بازگشت به چهل و دومین سال خود، ایده های تحول آفرینی را به نمایش گذاشت که آینده دولت و تجارت امارات متحده عربی را در دهه آینده شکل خواهد داد.

 

 

جیتکس بزرگترین رویداد تکنولوژی اطلاعات

غرفه های ملی جدید از قبرس، اتیوپی، اتحادیه اروپا، کویت، اوگاندا و ترکیه بر گستردگی جهانی GITEX GLOBAL تاکید می کنند. مشارکت کشورها از جمله ایالات متحده، فرانسه، آلمان، بریتانیا، هند، پاکستان، عربستان سعودی، مراکش، نیجریه و برزیل در نتیجه تمایل آنها برای ارتقای پیشرفت‌های تکنولوژیکی خود گسترش یافته است.

ایده‌های الهام‌بخش و تبادل دانش بی‌نظیر نیز با بیش از 500 ساعت ارائه فکری، مطالعات موردی، پیشرفت‌های صنعت و سمینارها در 14 مسیر مجزای کنفرانس ارائه می‌شوند.

بیش از 1000 وزیر دولت، رهبران صنعت فناوری و کارشناسان از سراسر جهان دیدگاه‌های خود را در مورد روندهای کلیدی، از جمله هوش مصنوعی (AI)، محاسبات ابری، ارزهای دیجیتال، 6G و متاورس، و همچنین مرز جدید تحرک ارائه خواهند کرد. راه حل هایی، از جمله اتومبیل های پرنده و هواپیماهای برقی.

 

 

موضوعات مورد بحث در جیتکس

این رویداد کاملاً آماده است تا شاهد اشتراک نوآوران فناوری نسل بعدی و متخصصان صنعت باشد و در مورد حال و آینده آخرین روندها و نوآوری ها بحث کنند.

 Metaverse :  آخرین روندها و آینده فناوری Metaverse

بازی : آخرین تغییر و تحولات دنیای بازی ها (گیمینگ)

مخابرات : کاوش و درک دامنه شبکه های5Gو آینده قابلیت های شبکه 6G

آموزش :  صنعت رو به رشد Edu-tech و آخرین روندهای فناوری در این زمینه

استارت‌آپ‌ها : چشم‌انداز کارآفرینی و استارت‌آپ‌های جهانی

انرژی و پایداری : نکته برجسته سالانه بر روی ESG و فناوری سبز مهم است که قصد دارد کربن زدایی و روندهای فناوری را برای اطمینان از تحول دیجیتال پیش ببرد.

شهرهای دیجیتال و هوش مصنوعی : ایجاد چشم‌اندازی برای زیرساخت‌های شهر شناختی مبتنی بر فناوری و هوش مصنوعی بر اساس پیشرفت‌هایی مانند اقتصادهای مشترک با قابلیت ابر، برنامه‌های مدیریت شهری مبتنی بر هوش مصنوعی و غیره.

تکنولوژی آینده :این کنفرانس صنعت قوی و سریع تحرک و موضوعات آن مانند خودروهای برقی، وسایل نقلیه خودران و متصل، حمل و نقل پایدار و غیره را پوشش خواهد داد.

مراقبت های بهداشتی : کاوش و درک روندهای پیشرو در فناوری مراقبت های بهداشتی مانند تشخیص های یکپارچه، AR/VR، پلت فرم های مشارکتی مجازی و غیره.

امنیت سایبری :یکی از مهم ترین جنبه های اخیر، بحث در مورد موضوعاتی مانند منظره تهدید Metaverse و NFT، حملات سایبری در دنیای دیجیتال ورزش های الکترونیکی، اتوماسیون و حملات مبتنی بر هوش مصنوعی و تجهیزات شبکه برای جلوگیری از حملات و غیره.

فناوری بازاریابی :نوآوری مؤثر در زمینه بازاریابی که همراه با فناوری برای افزایش اهداف سازمانی است.

 

مزایای شرکت در GITEX Global

  •          فرصت های باورنکردنی شبکه
  •          حداکثر دسترسی جهانی
  •          جلسه تبادل دانش و یادگیری عمیق
  •          نمایشگاهی برای سرمایه گذاران و خریداران جهانی
  •          تعامل مستقیم با بازار هدف
  •          توانمندسازی کسب و کار
  •          دسترسی به سازمان‌ها و استارت‌آپ‌های فناوری جهانی

 

نتیجه

نمایشگاه جیتکس تاثیرگذارترین اکوسیستم های جهان را متحد می کند که تجارت، اقتصاد، جامعه و فرهنگ را از طریق قدرت بی نهایت نوآوری به پیش ببرند. این رویداد بزرگ از انقلاب های مبتنی بر فناوری و تفکر آینده رونمایی می کند. جیتکس اقتصاد وب و اولویت های تجاری اقتصاد جهانی را برجسته می کند. وب سایت کارنو به عنوان بخشی از دنیای تکنولوژی اطلاعات و با درک اهیمت این نمایشگاه این متن را در اختیار شما قرار داده است. شما نیز نظریات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.نظرات بازدیدکنندگان